• Automobilių diagnostika


  diagnostikaUAB “Maxauto Baltic” autoservisuose atliekama 
  autodiagnostika  visų markių ir modelių automobiliams. 

  Moderniausi autodiagnostikos prietaisai, ir  lengvai valdoma programinė įranga,  suteikia musu specialistams galimybę automobilių diagnostiką atlikti greitai, profesionaliai  ir kokybiškai. 

  ABS, AIR BAG (saugos sistemos) uždegimo, kuro sistemos, kompiuterinio valdymo sistemos bei daugelio kitų diagnostinių sistemų diagnostika.

 • Dažymas, kėbulo remonto ir atstatymo darbai

  dazymasUAB Maxauto Baltic autoservisai teikia automobilių dažymo ir kebulo remonto darbus. Jums nereikės rūpintis automobilio remontu įvykus avarijai – Jums tereikia savo automobilį patikėti į UAB Maxauto Baltic specialist  rankas. Mes ne  tik kokibiskai  suremontuosime Jūsų automobilį, bet ir sutvarkysime  žalos administravimą su visomis Lietuvos draudimo bendrovėmis.

 • TECHNINĖ PAGALBA

  pervezimasKiekvienas vairuotojas bent viena  kartą  yra patekęs į nemalonią situaciją kelyje, sugedus automobiliui. Visą parą  mūsų partneris „Euro Asista“ (ADAC Partner) pagalbos automobilis pasieks Jus akimirksniu.  Įvykus nenumatytiems gedimams, su mumis susisiekti galite bet kuriuo paros metu.

  Skambinkite trumpaisiais numeriais 1888 GSM tinkle bei nemokama linija 8-800 00000.

   

 • PAKABOS REMONTAS

  pakabaŠiuolaikinio automobilio pakaba – tai sudėtingas mechaniymas,kurį sudaro dešimtys detalių ir mazgų. Daugelyje automobilių pakabos detalių veikimą kontroliuoja ir valdo kompiuteris,kuris fiksuoja daviklių parodymus ir judėjimo eigoje keičia automobilio važiavimo charakteristikas ir vairotojo bei automobilio kelevio keliones komforta bei atsako uz Jusu sauguma. UAB Maxauto Baltic specialistai profesionaliai atlieka pakabos gedimu diagnostika bei automobilio pakabos remonta.

 • VARIKLIO REMONTAS

  variklisAutomobilio variklis- sudėtingas mechanizmas. Variklis cilindruose sudegančių degalų šiluminę energiją paverčia mechanine energija,kurią alkūninis velenas perduoda transmisijai,taip priversdamas automobilį judėti. Šiuolaikiniuose automobiliuose montuojami dviejų tipų varikliai: dyzeliniai ir benzininiai.

  Vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis ir instrukcijoms UAB Maxauto Baltic klientų automobiliams atlieksime profesionalų automobilio variklio remonta bei techninį aptarnavimą.

   

 • Automobiliu stiklų keitimas


  stiklasStiklai yra keičiami ir remontuojami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius.

Visos teisės saugomos © maxauto.lt | Sprendimas: VRV.lt